Site Loader

Новий навчальний рік в Азербайджанському культурно-освітньому центрі «Достлуг»

На початку вересня в 21 раз у Харкові для всіх, хто бажає вивчати мову, історію, культуру і традиції азербайджанського народу, було урочисто відкрито двері Азербайджанського культурно-освітнього центру «Достлуг».

Действия российских миротворцев в Карабахе раздражают азербайджанскую общественность

Действия российских миротворцев, дислоцированных в Карабахе, вызвали оправданное недовольство азербайджанской общественности. Несмотря на то, что задачи и функции миротворческой миссии регулируются международным правом и совместным трехсторонним заявлением, российские миротворцы не выстроили свою деятельность в соответствии со своими обязательствами.

Культурно-освітній центр «Достлуг» відкривав новий навчальний рік

У 21 разів двері Азербайджанська культурно-освітнього центру «Достлуг», колективного члена Рада Азербайджанців України в городе Харькове урочистих відкріліся для всіх бажаючих, безкоштовно и на високому Рівні вівчаті Азербайджанська мову, Історію, культуру и традиції Азербайджанська народу.

Посол Азербайджану в Україні визнав нове керівництво Ради Азербайджанців України

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова визнала Генерального секретаря Ради Азербайджанців України (РАУ) Джейхуна Маммадова та керівника апарату Ельшада Ібрагімова.

До культурної столиці Азербайджану міста Шуша повертається життя, — РАУ

30 серпня президент Ільхам Алієв, виступаючи у місті Шуша, яке перейшло під контроль держави й було проголошене культурною столицею Азербайджану, на відкритті днів поезії Вагіфу, наголосив на поверненні жителів.

РАУ розширює відносини з пресою

енеральний секретар Ради азербайджанців України Джейхун Мамадов зустрівся із заслуженим журналістом України Олександром Юхимовичем Швецем. Зустріч відбулася в редакції "Фактів і коментарів" (Факти і коментарі), який засновником і головним редактором є Юхимович.

З Днем державного прапора!

З Днем державного прапора! Мирного неба та світлої надії, віри та вірності собі, своїм близьким і своїй Батьківщині, міцних сил і доброї пам'яті про славу українців.

Зустріч з Сергієм Грабаром

День 18 серпня 2021 року був по-літньому теплим. Не задушливим, як попередній тиждень, коли від спеки все здіяне перетворювалося на глевку обезформлену мішанку. Ні, після потужного, спасенного дощу літо нагадало, що воно спроможне дарувати чаруючі, життєстверджуючі потоки душевного настрою.

РАУ відвідала презентацію документального фільму «Трохи нижче неба» на запрошення автора і продюсера кінострічки Михайло Ухмана.

Генаральний секретар РАУ Джейхун Маммадов, керівник апарату Эльшад Ибрагімов, та заступник по коммунікації з медіа Рашад Тагієв, відвідали презентацію документального фільму «Трохи нижче неба» на запрошення автора і продюсера кінострічки Михайло Ухмана.