Site Loader

Радник – уповноважений Президента України з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька провела зустріч з представниками діаспори та іноземців, які брали участь у відстоюванні суверенітету й територіальної цілісності нашої держави на сході.

Під час зустрічі, зокрема, обговорювалася проблема отримання українського громадянства учасниками бойових дій, а саме добровольцями-іноземцями, яким раніше пообіцяли його надати.

Порушувалося також питання підтримки волонтерів-іноземців, які допомагали українським військовим.

Окрему увагу приділили питанням перебування громадян Білорусі на території нашої держави. Представники громадського об’єднання «Білоруський дім в Україні» подякували українській стороні за підтримку білорусів, однак акцентували увагу на необхідності продовження на рік строку дії постанови уряду, яка дозволяє білоруським громадянам легально перебувати в Україні протягом 180 діб.

За результатами зустрічі було домовлено про налагодження системної співпраці представників діаспори та радника – уповноваженого Президента з питань забезпечення прав захисників України.

https://www.president.gov.ua/news/v-ofisi-prezidenta-obgovorili-pitannya-dotrimannya-prav-inoz-71201?fbclid=IwAR2rUHvm85FL9k9ogpPOJjU6clRjkJca5R-Pr72NMkD_pXANxaBrp2Zxc1k