Site Loader

Відомий український письменник, сценарист, перекладач і джазмен Сергій Грабар відвідав Раду азербайджанців України (РАУ) в Києві.

Під час зустрічі з генеральним секретарем РАУ Джейхуном Маммадовим і керівником апарату Ельшадом Ібрагімовим український письменник був проінформований про нововведення азербайджанської діаспори.

Джейхун Маммадов передав відомому письменнику вітання співголів РАУ Олега Крапівіна і Хікмета Джавадова. Висловивши подяку діаспорі за тісну співпрацю, Сергій Грабар нагадав, що завжди брав активну участь в заходах посольства Азербайджану і діаспори в Україні.

Перекладаючи твір народного письменника Азербайджану Анара «Білий Овен, Чорний Овен» на українську мову, письменник висловив свої високі думки про Азербайджан і азербайджанську літературу. 

Він наголосив на важливості ідеї «національної єдності», яка є основним напрямком роботи на сьогодні і для України. Письменник зазначив, що він завжди близький до реалій Азербайджану: «Я вітаю Азербайджан зі звільненням своїх земель від окупації. Ми впевнені, що Україна скоро теж звільнить свої землі та відновить свою територіальну цілісність».

Також сторони обговорили спільний українсько-азербайджанський творчий вечір. В кінці зустрічі письменник-поет підписав свої нові книги та подарував їх Джейхун Маммадову і Ельшад Ібрагімову.

Сергій Грабар – письменник і перекладач. Член Національної спілки письменників України. Входить до Секретаріату, Раду і Президію НСПУ. Член Видавничої ради видавництва «Ярославів Вал». Член редакційної колегії журналу «Київ». З 2002 року Засновник і Генеральний Продюсер Міжнародного джазового фестивалю “Єдність” – “Unity” Голова Президії Громадської спілки “Всеукраїнська асоціація джазу”. Автор терміну і жанру – “Джазочітання”.