Site Loader

З нагоди 30 і річниці незалежності Киргизької Республіки відбувся святковий захід. РАУ представляли генеральний секретар Джейхун Маммадов та керівник апарату Ельшад Ібрагімов.

Захід було організовано Посольством Киргизької Республіки в Україні в Києві, на мальовничому березі Дніпра, на Трухановому острові перед історичним центром міста. Відкриття заходу розпочалося вступним словом Надзвичайний і Повноважний Посола Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шаріпова. Он наголосив на важливості незалежності киргизького народу. “Нехай Бог береже турецький і киргизький народи”, – сказав Шаріпов, подякувавши азербайджанській діаспорі та гостям.

Вітаючи братський киргизький народ з Днем Республіки, генеральний секретар Джейхун Маммадов подякував послу за запрошення. Маммадов передав вітання учасникам фестивалю від співзасновників РАУ Олега Крапівіна і Хікмета Джавадова. «Сьогодні також день перемоги братньої Туреччини. Я вітаю нашу братню Туреччину разом з вами “, – сказав Маммадов, підкресливши важливість спільної координації діяльності діаспори в рамках Ради Туреччини. Генеральний секретар сказав: “Ми будемо реалізувати ідею єдності в думках, словах і ділах, ми повинні бути єдиними, ми повинні бути сильними”.

Свято продовжилося концертами та спортивними змаганнями.