Site Loader

Генеральний секретар Ради азербайджанців України Джейхун Мамадов зустрівся із заслуженим журналістом України Олександром Юхимовичем Швецем. Зустріч відбулася в редакції “Фактів і коментарів” (Факти і коментарі), який засновником і головним редактором є Юхимович.

Вітаючи головного редактора від імені співзасновників РАУ Олега Крапівіна і Хікмета Джавадова, Маммадов зазначив важливість ролі і підтримки ЗМІ в діяльності діаспори. «Ми знаємо вас не тільки як медіа-лідера, але і як патріотичного громадського і політичного діяча. Соціальні проекти, які ви реалізували, дають нам підстави вважати, що ви будете
підтримувати інтеграцію наших народів “, – сказав він.

Висловлюючи задоволення розвитком азербайджано-українських відносин, заслужений журналіст сказав, що буде задоволений співпрацею. «Нам потрібно розробити професійну і систематизовану дорожню карту. Систематична робота завжди дає швидкі і успішні результати ». Юхимович підкреслив, що стійкість і стабільність є ключовими. Вітаючи першу леді Азербайджану, першого віце-президента Мехрібан Алієва, громадський діяч побажав успіху Раді азербайджанців України!