Site Loader

Президент Володимир Зеленський доручив Мінінфраструктури обмежити внутрішні залізничні, автобусні та авіаперевезення.

По всій країні також планують зупинити роботу метрополітенів.

Крім того, міські перевезення можна буде здійснюватися тільки в особливому режимі: до 10 осіб у маршрутках, і до 20 осіб у тролейбусах, автобусах і трамваях. Обмеження можуть вступити у силу з 20:00 18 березня.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1076489122723570

Також президент доручив уряду заборонити масові заходи за участю більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. На всеукраїнському рівні пропонується з 17 березня 2020 року заборонити приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, фітнес-центрам та іншим закладам харчування, розваг і послуг.

За словами президента, ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, доставку якої громадяни зможуть замовити додому.

Також президент доручив в областях, де були підтверджені випадки коронавірусу, а саме – в Чернівецькій та Житомирській областях – запровадити режим надзвичайної ситуації з 17 березня 2020 року.

Це доручення президента України мають зат

https://www.the-village.com.ua/village/city/city-news/295347-prezident-doruchiv-zupiniti-robotu-metropoliteniv-ta-zaboroniti-vnutrishni-avia-zaliznichni-i-avtobus?fbclid=IwAR20fO8x8q9_sUiVxbgvYlsbTKIasbkJsilOq8ezmNn6nL8qSYFElK9cits