Site Loader

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження, згідно якого утворено делегацію України для участі у Третьому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу (23-26 вересня 2019 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація). Серед учасників делегації є Сафаров Фарід Каміл огли – генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №343/2019-рп

Про делегацію України для участі у Третьому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу

1. Утворити делегацію України для участі у Третьому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу (23-26 вересня 2019 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:

ГАЛУЩАК Андрій Едуардович – державний секретар Міністерства інфраструктури України, глава делегації України

САФАРОВ Фарід Каміл огли – генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України

СМІЛЯНСЬКИЙ Ігор Юхимович – генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою)

ПЕРЦОВСЬКИЙ Олександр Семенович – перший заступник генерального директора з операційної діяльності акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою).

2. Дозволити главі делегації України вносити у разі потреби за погодженням з Міністерством закордонних справ України зміни до персонального складу делегації та залучати в установленому порядку до участі в її роботі експертів.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у Третьому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу (додаються, для службового користування).

4. Уповноважити главу делегації України ГАЛУЩАКА Андрія Едуардовича на підписання від імені України заключних актів Третього позачергового конгресу Всесвітнього поштового союзу.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

https://www.president.gov.ua/documents/3432019-rp-29793?fbclid=IwAR3tLFlK463RQTqAd3blcPZVeVtkcMNbZOSg9zE75VF5FmMjKG8bU0dCn0k