Site Loader

Після Парвіза Насибова, який завоював для України срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо-2020 року, нас порадував своїм успіхом ще один земляк.

Васиф Карімов виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів в Сараєво, Боснія і Герцеговина. Чемпіон Європи, який переміг у ваговій категорії 46 кг спортсменів з Італії, Ізраїлю, Вірменії та Росії, є вихованцем спортивного клубу «Атом» в Харкові.

Наш земляк Відаді Зеніев з Донецької області завоював срібну медаль у ваговій категорії 44 кг.

Інший співвітчизник у ваговій категорії 63 кг Карім Гусейнов з одеського спортклубу «Лівша» повинен був задовольнятися третім місцем. За словами тренера Нуреддіна Алібейлі, Карім упустив перемогу в останній момент. «Ми будемо більш серйозно готуватися до майбутніх змагань і виграти золоту медаль», – сказав Алібейлі, привітавши Васифа Карімова і Відаді Зейніева.

На чемпіонаті Європи 2021 року, де змагалися 274 боксери з 25 країн, Україна завоювала в цілому 23 медалі (7 золотих, 9 срібних і 7 бронзових), поступившись лише Росії.

Генеральний секретар Ради азербайджанців України Джейхун Мамедов передав чемпіону Європи, його батькові Князю Карімову і тренеру Олегу Олександровичу поздоровлення співзасновників РАУ Олега Крапівіна та Хікмета Джавадова. «Це значущий подарунок від нашого співвітчизника до Дня Незалежності України», – сказав Генсек. На 20 вересня в офісі РАУ в Києві запланована зустріч з успішними спортсменами.

Варто відзначити, що брат Васифа Асіф Карімов, чемпіон Європи, також є боксером і буде боротися за першість у чемпіонаті України, який стартує 6 сентября! Бажаємо Асифу удачі!