Site Loader

Посол Азербайджану в Україні визнав нове керівництво Ради Азербайджанців України

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова визнала Генерального секретаря Ради Азербайджанців України (РАУ) Джейхуна Маммадова та керівника апарату Ельшада Ібрагімова.

Посол Ельміра Ахундова висловила подяку співголовам РАУ за їх плідну роботу на зустрічі, яка мала на меті надати інформацію про діяльність УАР, останні та заплановані заходи, а також обговорити майбутні спільні заходи. На основі аналізу діяльності азербайджанської діаспори в Україні, посол зробив свої рекомендації та пропозиції: «Наша мрія – зробити РАУ оселею для всіх азербайджанців, координувати діяльність нашої діаспори з метою захисту та прославлення наших національних інтересів в Україні. Необхідно зміцнити зв’язки з організаціями діаспори та громадами в регіонах щоб об’єднати їх навколо РАУ”. Посол додав, що така могутня та неперемржна держава як Азербайджан має об’єднану та сильну діаспору завдяки державнії підтримці, яка готова забезпечити будь-які необхідні можливості.

З метою увічнення пам’яті великого азербайджанського поета і мислителя Нізамі Гянджеві, в Україні за підтримки Фонду Гейдара Алієва та першого віце-президента Мехрібан Алієвої, в ботанічному саду Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде встановлено пам’ятник письменнику та його героям твору «Хамсе» («П’ятериця»). Посол також запропонувала РАУ активно брати участь у благоустрої території. Пані посол у тому числі наголосила на важливості спільної діяльності для кращого просування азербайджанських реалій та цінностей в Україні, а також на важливості спільної організації важливих заходів у найближчі місяці.

Виступаючи на засіданні, генеральний секретар РАУ Джейхун Маммадов подякував послу за визнання та розповів про плани на майбутнє. Маммадов закликав усіх наших співвітчизників об’єднатися від імені Азербайджану під гаслом «Єдність у думках, словах і діях», підкресливши, що в Україні є сильна традиція діаспори. «Азербайджанська діаспора в Україні, заснована великим лідером Гейдаром Алієвим, відіграє активну роль у суспільно-політичному, економічному та культурному житті України. Водночас вона постійно прагне донести правду Азербайджану до української громадськості. Це знов-таки було доведено під час Вітчизняної війни, яка закінчилася перемогою нашого народу – Українська Держава та українська громадськість однозначно підтримали боротьбу за справедливість в Азербайджані”, – сказав Маммадов, висловлюючи переконання у посиленні конструктивної співпраці між РАУ та посольством.

Інформуючи посла про роботи, які проводяться в регіонах, керівник апарату Ельшад Ібрагімов повідомив, що в жовтні відбудеться зустріч у розширеному форматі з організаціями, які є членами РАУ.

На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова, радники Камаль Халілов та Сабір Рзаєв, другий секретар Самір Аллахвердієв та третій секретар Тарана Садігова.

https://www.facebook.com/rau.in.ua/posts/524817539309042