Site Loader

                11 вересня 2019 року в місті Києві на стадіоні імені В. Баннікова,  відбувся товариський матч з міні-футболу між командою футболістів-ампутантів України та командою ветеранів війни з ампутацією Азербайджану.

Міжнародна товариська зустріч з міні-футболу, відбулася в рамках підтримки програм спортивної реабілітації учасників бойових дій, серед ветеранів війни з ампутаціями нижньої кінцівки між командами Азербайджану та футболістами-ампутантами України.

Відкрив товариський матч народний артист України, Голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посол Миру Гурбан Аббасов, разом зі співачкою, що майстерно виконує азербайджанські пісні, актрисою та телеведучою Наталією Кудряшовою.

На відкритті товариського матчу був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв, який у своїй промові підкреслив дружні відносини між країнами та наголосив що переможе дружба. У заході також взяли участь представники Ради азербайджанців України, співголова РАУ Ровшан Тагієв, генеральний секретар РАУ Сеїд Гадмаліев, заступник генерального секретаря Хайям Хагігатоглу. На товариському матчі прозвучали гімни Азербайджана та України, гімн України прозвучав у виконанні відомої української співачки та телеведучої Злати Огнєвіч.

Футболісти з Азербайджану приїхали підтримати наших хлопців, котрі втратили кінцівки під час бойових дій у зоні АТО. Вони пройшли найбільш небезпечні гарячі точки – Донбас і Нагорний Карабах. Втратили кінцівки, але досі живлять віру у себе. Саме таким був товариський матч збірних України та Азербайджану.

Організаторами матчу з міні-футболу виступили уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Національна рада спортивної реабілітації захисників України, Українська асоціація футболу, Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

1:1 – перемогла Дружба!