Site Loader

На зустрічі були присутні генеральний секретар РАУ Джейхун Маммадов, керівник апарату Ельшад Ібрагімов та заступник по комунікаціях з медіа Рашад Тагієв.

Передавши привітання від співголів РАУ Олега Крапівіна та Хікмета Джавадова, Маммадов ознайомив пана Егамбердієва з діяльністю Ради азербайджанців України. Генеральний секретар РАУ зазначив, що зацікавлений у співпраці з діаспорою тюркомовних країн в Україні та розпочати зустрічі з представниками цих організацій.

Торкаючись важливості співробітництва тюркомовних держав на саміті тюркомовних країн, Генеральний секретар РАУ сказав: «Пропозиція створити Тюркську раду належить першому Президенту Казахстану Нурсултану Назарбаєву. Заснування цієї організації стало дуже важливим кроком до єдності наших нації. Ми повинні далі розвивати та зміцнювати цей союз. Наша особиста дружба має стати сімейною дружбою та дружбою наших дітей”, – додав він.

Даніяр Егамбердієв висловив задоволення цією співпрацею та поінформував про діяльність казахів в Україні. Глава діаспори сказав, що в Україні проживає 15 000 казахів, з них близько 4 000 – у Києві. «Серед них є казахи, які беруть активну участь у суспільно-політичному житті України, включаючи соціальну сферу країни. Ми зробимо все можливе, щоб відновити діяльність Тюркської ради», – сказав він.

Зустріч продовжилася обговоренням взаємних пропозицій.

Рада співробітництва тюркомовних держав, або Тюркська рада – є міжнародною організацією.