Site Loader

Азербайджанська діаспора в офісі Ради азербайджанців України зустрілася з срібним призером з греко-римської боротьби на Олімпійських іграх в Токіо-2020 Парвізом Насибова.

На зустрічі за участю представників діаспори з різних регіонів України генеральний секретар РАУ Джейхун Маммадов познайомив з ними чемпіона Азербайджану і сказав, що віднині Парвіз також є активним членом діаспори.

Генеральний секретар РАУ Джейхун Маммадов, висловивши подяку учасникам зустрічі від імені голови Об’єднаної діаспори азербайджанців України (ОДАУ), співголови РАУ Хікмета Джавадова, повідомив, що в Києві запланована зустріч Парвіза Насибова з азербайджанською молоддю.

Виступив на зустрічі голова Конгресу київських азербайджанців (ККА), співголова РАУ Олег Крапівін сказав, що Парвіз Насибов є гордістю не тільки України та Азербайджану, а й азербайджанців всього світу. Він зазначив, що азербайджанська діаспора в Україні завжди підтримувала активну молодь і буде продовжувати робити це. «Ми чекаємо золота від Парвіза на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, і я впевнений, що він цього доб’ється», – додав він.

У зустрічі взяли участь керівник апарату РАУ, заступник голови Об’єднаної діаспори азербайджанців в Україні Ельшад Ібрагімов, народний артист України Гурбан Аббасов, представники діаспори фаил Абід, Фіруддін Гашимов, Фаіг Гусейнов, Ельхан Ібадов, Сархан Тахір, Раміль Мамедов, Хікмет Мамедов, Азад Алієв, Рашид Ахмедов, Рашад Тагієв, Махмуд Гурбана, Теймур Мамедов.

На зустрічі також обговорювалося створення нового механізму підтримки іншої талановитої та активної азербайджанської молоді в Україні.